Produkte & Shërbime

Me 4600+ produkte dhe më shumë se dy dekada inovacioni, Huisong ka bashkëpunuar me sukses dhe ka ofruar përbërës kryesorë në treg dhe zgjidhje kyçe në dorë për mijëra klientë biznesi anembanë globit çdo vit.

Shkencë & Inovacion

 • Kërkim & Zhvillim
 • Angazhimi ndaj Cilësisë
 • innovation_slider

  Kërkim & Zhvillim

  Investimi i vazhdueshëm në kërkim dhe zhvillim është shtytësi kryesor i suksesit në industrinë farmaceutike.Në Huisong, aktualisht ka më shumë se 30 shkencëtarë të R&D me kohë të plotë të përkushtuar ndaj inovacionit në shkencë dhe teknologji, Përveç kësaj, Huisong ka themeluar Institutin e Kërkimeve Shëndetësore Zhejiang në 2018 për të ngritur një qendër provinciale për R&D për ndërmarrjet e teknologjisë së lartë.
 • innovation_slider

  Angazhimi ndaj Cilësisë

  Një qëndrim pa kompromis ndaj cilësisë është themeli i vlerave të Huisong.Me kalimin e viteve, Huisong ka kaluar cGMP, SQF, FSSC22000, ISO22000, HACCP, ISO9001, ISO14001, ISO45001, HALAL KOSHER, dhe gjithashtu ka kaluar auditimet rigoroze të cilësisë së shumë kompanive globale të Fortune 500.

Lajme

Rreth Huisong

Për më shumë se dy dekada, Huisong ka bashkëpunuar me kompanitë lider në botë në Kërkim dhe Zhvillim dhe në prodhimin e përbërësve natyralë me cilësi premium të përdorur në barnat farmaceutike, suplementet shëndetësore, ushqimet dhe pijet, kujdesi personal dhe fusha të tjera aplikimi.Sot, Huisong punëson afro 1000 punonjës në 9 vende në të gjithë globin dhe vazhdon të avancojë botën e shëndetit dhe të ushqyerit duke ndjekur vlerat e saj thelbësore: Natyra, Shëndeti, Shkenca.

 • 24 +
  Vite natyrale
  Inovacioni i përbërësve
 • 4600 +
  Produktet e ofruara
 • 28
  Patentat e regjistruara
 • 100 +
  Kërkim dhe zhvillim dhe personel cilësor
 • 1.9 mil ft 2
  Zona e Kombinuar e Prodhimit
 • 4000
  Klientët e shërbyer në
  Mbi 70 vende në vit
index_about_thumbs
 • Huisong Kinë

  Huisong China
  236 N Jianguo Road 15F
  Hangzhou, Zhejiang 310003
  Kinë
  Vendndodhja
  Hangzhou, Kinë
 • Huisong Indonezi

  Huisong Indonesia
  Kulla Centennial Niveli 29, Njësia DF, Jl Jend Gatot Subroto Kav 24-25
  Xhakarta Selatan 12950
  Indonezia
  Vendndodhja
  Xhakarta, Indonezi
 • Favour Japoninë

  FarFavour Japan
  Terasaki Nr.1 ​​Building 3F, 1-10-5, Nihombashimuromachi
  Chuo-ku, Tokio, 103-0022
  Japonia
  Vendndodhja
  Tokio, Japoni
 • Huisong SHBA

  Huisong USA
  1211 E Dyer Rd
  Santa Ana, CA 92705
  SHBA
  Vendndodhja
  Santa Ana, SHBA
INQUIRY

Ndani

 • sns05
 • sns06
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04